A.R. Pharma działa na rynku polskim od 2000 roku. Od momentu założenia firma koncentrowała się głównie na rynku farmaceutycznym w segmencie produkcji form suchych. Wieloletnia, bliska współpraca z koncernem GEA, pozwoliła nam szczegółowo zapoznać się z różnorodnymi technologiami stosowanymi na wydziałach produkcyjnych, urządzeniami procesowymi jak również niejednokrotnie bardzo indywidualnymi oczekiwaniami Klientów. To właśnie połączenie wiedzy technologicznej o produktach i procesach farmaceutycznych i technicznej o urządzeniach pozwala nam na prowadzenie z Klientami merytorycznej dyskusji na temat ich potrzeb i ewentualnych problemów oraz pomaga w doborze optymalnych rozwiązań dla danej sytuacji.

Firma A.R. Pharma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów – poczynając od doradztwa na etapie doboru technologii i urządzeń, przez prezentacje możliwych rozwiązań i związanych z nimi kosztów, jak i pomoc przy realizacji zamówień, skompletowaniu dokumentacji (w tym możliwość zapewnienia profesjonalnych tłumaczeń dokumentów ponadstandardowych) oraz obsługi posprzedażowej w zakresie organizacji serwisu oraz dostaw części zamiennych.

Nasza oferta obejmuje aktualnie urządzenia firm należących do koncernu GEA – od elementów związanych z naważaniem i transportem międzyoperacyjnym, przez granulację suchą, high-shear i fluidalną do tabletkowania. Oferujemy także kompaktory niemieckiego producenta Alexanderwerk.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych kontrahentów w zakładce Oferta.