W ramach szerokiej gamy urządzeń laboratoryjnych belgijskiej firmy PROCEPT oferujemy Państwu:

Suszarki rozpyłowe – do suszenia rozpyłowego i inżynierii cząstek, przystosowane do pracy z rozpuszczalnikami organicznymi, z szerokim wyborem dysz natryskowych, możliwością stosowania szklanych lub stalowych pojemników procesowych oraz ze szczegółowym pobieraniem danych procesowych. Praca w zakresie od kilku ml do kilku litrów, dla cząstek 1-350µm. Urządzenia mogą zostać przystosowane do produktów OEB4 (zastosowanie mobilnych lub stałych izolatorów).

Chłodziarki rozpyłowe – umożliwiające zestalanie rozpylonej cieczy do postaci stałej z wykorzystaniem strumienia zimnego powietrza.

Suszarki i procesory fluidalne (do serii od 50g do 1 kg) umożliwiające suszenie, granulację oraz powlekanie cząstek. Urządzenia przystosowane do pracy z      rozpuszczalnikami organicznymi, z wymiennymi, szklanymi pojemnikami produktowymi 1l lub 4 litry.

 

 

 

Granulatory jednomisowe Mi-Pro – granulatory szybkoobrotowe (HSM) z górnym napędem mieszadła i choppera oraz z możliwością suszenia pod próżnią z wykorzystaniem mikrofal. Przeźroczysta misa produktowa umożliwia bieżącą dokładną obserwację procesu.

 

 

 

Plazmowe powlekarki fluidalne – z pojemnikami 1 l i 4 l przystosowane do pracy z różnymi typami gazów w tym N2, Ar, He, CO2

Powlekarki bębnowe z wymiennymi bębnami – w zależności od wielkości bębna, dostępny zakres serii waha się od 50g do 6kg produktu. Dostosowane do pracy z preparatami na bazie wody lub rozpuszczalników organicznych, z szerokim wyborem dysz natryskowych i wyposażone w przeźroczystą osłonę umożliwiającą obserwację procesu.

 

Ekstrudery – urządzenia dwuślimakowe, umożliwiające ekstruzję produktów lub ich granulację (na mokro lub topnieniowo).

 

 

 

Wirówki filtracyjne – z zestawem wymiennych zbiorników procesowych (1l, 3 l, 5l) oraz wymiennymi siatkami filtracyjnymi (5, 10 i 20 mikronów) umożliwiające pracę z API od 30 do 2.500 g w zakresie temperatury od -10°C do 95°C.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie producenta:

Home – PROCEPT – Particle Engineering Processing Equipment

W razie pytań, prosimy o kontakt.