Urządzenia laboratoryjne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń laboratoryjnych i urządzeń w skali półtechnicznej odpowiadających poszczególnym urządzeniom procesowym produkowanym przez firmy należące do GEA (wyjątek stanowią jedynie tabletkarki). Są to w szczególności laboratoryjne mieszalniko-granulatory wysokoobrotowe typu high shear, suszarnie i multiprocesory fluidalne, blendery, systemy jednomisowe, liofilizatory itd.

W szczególności zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszym rozwiązaniem GEA przeznaczonym dla laboratoriów i działów R&D: urządzeniem PharmaConnectTM.

Pokazane na zdjęciu powyżej urządzenie PharmaConnect składa się z głównego modułu sterowniczego (w wersji przejezdnej lub „przez ścianę”), do którego dołączane są wybrane moduły procesowe – moduł granulacji szybkoobrotowej high-shear (dostępne są różnej wielkości misy do wyboru – od mis laboratoryjnych do skali półtechnicznej), moduł blendera laboratoryjnego (opcja), moduł ekstruzji (opcja), moduł sferonizacji (opcja), itd.

Urządzenie charakteryzuje się dużą elastycznością, a jego funkcjonalność jest nadal podnoszona. Moduł sterowniczy rozpoznaje przyłączony do niego w danej chwili podzespół procesowy (granulator laboratoryjny, granulator półtechniczny, ekstruder, sferonizator, blender, itp) umożliwiając sterowanie nim. PharmaConnect w dowolnym momencie można rozbudować o kolejne moduły procesowe (jednostka sterownicza jest od razu przygotowana do współpracy z nimi.

 

Więcej informacji o urządzeniach laboratoryjnych znajdą Państwo na stronie producenta:

https://www.gea.com/en/applications/pharma/solid-dosage/index.jsp

W razie pytań, prosimy o kontakt.