Tabletkowanie

Proponujemy Państwu najwyższej klasy tabletkarki rotacyjne GEA, wśród których znajdują się między innymi:

  • Tabletkarki ekonomiczne
  • Tabletkarki serii PERFORMA
  • Tabletkarki serii MODUL

Rewolucyjna funkcjonalność tabletkarek GEA pozwala badać bezpośrednio na maszynie nie tylko wagę, ale również twardość tabletek. Dostępne są także opcje umożliwiające uniezależnienie czasu trwania kompresji od szybkości obrotowej maszyny, jak również wpisanie czasu nacisku jako parametru produkcyjnego.

W ofercie znajdują się także tabletkarki przystosowane do kompresji tabletek dwuwarstwowych oraz specjalnie oprzyrządowane tabletkarki dla działów R&D.

Tabletkarka PerformaLite

PerformaLite to tabletkarka ekonomiczna dla Klientów szukających możliwie najlepszej kombinacji „cena – jakość / wyposażenie”. Urządzenie charakteryzuje się wymiennym stołem i w pełni zautomatyzowanym systemem sterowania – prostota w połączeniu z dużą funkcjonalnością za konkurencyjną cenę.

Linia tabletkarek PERFORMATM

PERFORMATM to seria tabletkarek wyposażonych w wymienny dysk matrycowy, charakteryzujących się dużą ilością pozycji oraz szybkością przezbrojenia. Tabletkarki mogą pracować z klasycznymi matrycami lub otworami matrycowymi bezpośrednio w dysku, co maksymalnie zwiększa ilość pozycji kompresji tj. wydajność mechaniczną urządzenia. Wymienny stół, to w linii Performa standard.

Linia tabletkarek MODULTM

MODUL to seria tabletkarek wyposażonych w wymienny hermetyczny moduł kompresji (ECM). Charakteryzują się najwyższą wydajnością związaną zarówno z dużą ilością pozycji jak i bardzo szybkim przezbrojeniem (pełne przezbrojenie tabletkarki w ok. 30 minut). Jest to możliwe dzięki odizolowaniu wszystkich części mających kontakt z produktem w ramach zamkniętego, łatwo demontowanego modułu. W linii Modul znajdują się także tabletkarki przeznaczone do produkcji wymagającej najwyższego stopnia hermetyzacji (np. preparatów hormonalnych).

 

Dowiedz się więcej na stronach producenta:

https://www.gea.com/en/applications/pharma/solid-dosage/index.jsp

lub skontaktuj się z nami.